Podstawowe akcesoria do hybrydy

Do zrobienia hybrydy zawsze jest potrzebny profesjonalny zestaw. Bez specjalistycznych produktów i akcesoriów nie damy rady go wykonać. Stylizację zawsze rozpoczynamy od sprawdzenia, w jakim stanie są nasze paznokcie. Tutaj koniecznie musimy skrócić skórki, przyciąć lub przypiłować paznokcie, tak aby nadać im jednakowy kształt i długość. Pamiętajmy, że liczy się naturalny efekt, dlatego zwracajmy uwagę na drobiazgi. Drugim krokiem jest prawidłowe odtłuszczenie paznokcia i nałożenie primera, a następnie bazy. Następnie dłonie wkładamy pod lampę UV lub LED, aby utwardzić nałożone na paznokcie warstwy. Potem przychodzi czas na wybranie ulubionego koloru i nałożenie go w ten sam sposób, jaki aplikujemy tradycyjny lakier do paznokci. Po nałożeniu lakieru ponownie umieszczamy dłonie pod lampą. Na sam koniec dajemy top, czyli lakier nawierzchniowy. Ostatnim krokiem będzie włożenie paznokci pod lampę, aby stylizacja została doskonale utwardzona i zabezpieczona przed uszkodzeniami. Pewnie zastanawiacie się na jak długo po każdej nałożonej warstwie, należy umieścić dłonie pod lampą. Długość naświetlania to około dwie minuty. 

 

Zestaw startowy i akcesoria do hybrydy 

 

Startowy zestaw do manicure hybrydowego składa się z produktów niezbędnych do wykonania stylizacji oraz do jej trwałego i bezpiecznego usunięcia. Zestaw świetnie sprawdza się w formie prezentu. Zestaw startowy zawiera bazę, top, lakiery hybrydowe, płyn do odtłuszczania paznokci, płyn do usuwania warstwy dyspersyjnej oraz płyn do usuwania stylizacji. Akcesoria do hybrydy to zestaw, na który składa się blok biały, waciki bezpyłowe, aluminiowe folie do usuwania hybryd, drewniane patyczki oraz pilniki proste o różnym stopniu gradacji.

Na co zwrócić uwagę kupując zestaw do manicure hybrydowego

 

Wybierając zestaw do hybryd, miejcie na uwadze jakość oferowanych produktów. Koniecznie sprawdźcie skład lakierów, topu i bazy. Nie powinny zawierać drażniących substancji. Ważne, aby produkty miały dobrą datę ważności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *