Jaką funkcję pełni żel budujący do paznokci?

Stylizację żelowych paznokci kosmetyczki wykonują na naturalnej płytce klientki lub na formie czy szablonie. Formę nakłada się po to, aby przedłużyć krótką płytkę paznokcia i ujednolicić jej rozmiar. Aby stworzyć formę, nakłada się żel budujący do paznokci. Co więcej, za jego pomocą przedłuża się paznokieć za pomocą tipsów. Żelowe paznokcie na formie stanowią doskonałą propozycję dla Pań, które nie są w stanie samodzielnie osiągnąć wymarzonej długości swoich paznokci. To rozwiązanie poleca się także osobom o słabej i łamliwej płytce. Manicure żelowy wyróżnia się estetycznym i bardzo dekoracyjnym wykończeniem. Bardzo długo utrzymuje się na palcach, bo nawet do czterech tygodni mimo intensywnej eksploatacji. 

System żelowy – Build Gel

 

Na twojehybrydy.pl znajdziecie mnóstwo propozycji żelu budującego do paznokci. Żele musi posiadać każda miłośniczka bogatych zdobień, bo to właśnie one pozwolą wyrazić styl za pomocą nietuzinkowych dekoracji. Dzięki nim można stworzyć zarówno klasyczny manicure, jak i bardziej unikatowy. Oferowane produkty są w atrakcyjnych cenach. To intuicyjne produkty, które doskonale sprawdzają się w profesjonalnych salonach kosmetycznych, jak i w domowym SPA. Z żelu budującego do paznokci z powodzeniem może skorzystać mniej doświadczona miłośniczka manicuru żelowego. Żele aplikuje się łatwo, ale zawsze trzeba pamiętać o odpowiedniej technice, aby nie zniszczyć płytki paznokcia. 

 

Żele do dekoracji paznokci 

 

Build Gel posiada średnio-gęstą konsystencję. Co więcej, jest samopoziomujący. A to sprawia, że płytka paznokcia jest gładka i równa. Nie powstają zacieki, a żel nadmiernie nie gromadzi się w kącikach palca. Ponadto produkt można w bezproblemowy sposób spiłować i dokonać korekty. Wyróżnia się formułą bezkwasową i bezzapachową. Stabilność koloru gwarantuje nieżółknący system. Należy wspomnieć o tym, że żel budujący do paznokci daje duże i komfortowe możliwości do kreowania kształtów paznokcia, takich jak kwadrat,  migdał gotycki, migdał oraz owal.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *