Innowacyjny lakier do hybryd

Kremowe hybrydy zrewolucjonizowały manicure hybrydowy. Lakiery lepiej utrzymują się na paznokciach, a ich czas utwardzania jest znacznie krótszy. Linia kremowych lakierów do hybryd Pure dostępna na twojehybrydy.pl oferuje klientkom aż 90 różnych kolorów oraz unikatowe produkty do stworzenia unikatowej stylizacji. Kremowy hybrydowy lakier z kolekcji Pure można z łatwością zmyć za pomocą wacika nasączonego alkoholem. Paznokcie wymagają mniej regeneracji, nawilżenia i odżywienia, jak ma to miejsce w sytuacji tradycyjnego lakieru hybrydowego. 

 

Kolekcja kremowej linii lakierów hybrydowych Pure 

 

Kolekcja Pure zawiera lakier do hybryd, bazę, top oraz płyn o podwójnym zastosowaniu oraz płyn do usuwania stylizacji. Specjalnie przygotowana baza z kolekcji Pure sprawia, że aplikacja lakieru jest prosta i równomierna. Na szczególną uwagę zasługuje płyn po podwójnym zastosowaniu do odtłuszczania i przemywania stylizacji. Idealnie usuwa zabrudzenia oraz wilgoć z płytki paznokcia. Odtłuszcza i neutralizuje PH. Znacząco zwiększa przyczepność stylizacji. Co więcej, nadaje połysk i usuwa warstwę dyspersyjną. Formuła produktów składa się z idealnie skomponowanych składników. Powiększona przyczepność lakieru do paznokcia gwarantuje twardość i solidność. Manicure nie zniszczy się nawet wtedy, gdy zmywamy, sprzątamy i eksploatujemy dłonie.

Co jeszcze może nas zaskoczyć?

 

Nie wszyscy wiedzą, ale skład lakierów do hybryd, topów i baz dają możliwość łatwiejszej pracy nad stylizacją paznokci. Składniki, z których je stworzono, posiadają właściwości samopoziomujące. Co to oznacza w praktyce? Kiedy kosmetyczka nakłada kilka warstw na płytkę paznokcia, nie zajmuje się już wygładzeniem paznokcia. Wszystko dzięki konsystencji lakieru. Lakier nie jest ani za rzadki, ani za gęsty i dlatego zapewnia estetyczne i równomierne krycie. Czas aplikacji wszystkich warstw jest krótszy, ponieważ szybciej schną. Całkowite wysuszenie stylizacji trwa około 30 sekund.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *