Jak dbać o lakiery do hybryd?

Lakiery do hybryd nie są najtańszym wydatkiem. Dlatego, kiedy kupujemy ulubiony kolor zależy nam, aby lakier był jak najdłużej świeży i gładko aplikował się na paznokciach. Co robić, aby cieszyć się jego świeżością? 

 

Kilka cennych wskazówek

 

Po pierwsze kupując lakiery do hybryd, decydujmy się na znane marki. Producenci cenionych marek zapracowali sobie na zaufanie konsumentów nie bez powodu. Sprawdzone lakiery hybrydowe cieszą się dużą popularnością wśród miłośniczek manicure hybrydowego. Aby przedłużyć jego świeżość, produkt przechowujmy zawsze w chłodnym i ciemnym miejscu. Unikajmy trzymania ich w łazienkowej szafce, ponieważ wilgoć i para wodna źle wpływają na konsystencję lakieru. Najlepiej wybrać unikatowy kartonik do przechowywania zestawu i ułożyć go w bezpiecznym miejscu. Pamiętajmy, aby po każdorazowym użyciu lakieru dokładnie go zamknąć. Unikniemy wyschnięcia. Dostęp powietrza przyspiesza wysychanie. Podczas malowania paznokci butelka z lakierem powinna być jak najkrócej otwarta. Na co jeszcze zwrócić uwagę? Lakiery do hybryd zaleca się stawiać w pozycji pionowej. Nie powinny przewracać się i leżeć. Podczas zakupów w drogerii należy sprawdzić na buteleczce termin ważności. Termin przydatności również wpływa na jego świeżość i jakość zastosowania. Przeterminowany lakier na płytce paznokcia kruszy się. 

Pure-kremowe hybrydy na twojehybrydy.pl

 

Na twojehybrydy.pl znajdziecie linię lakierów do hybryd dla wymagających użytkowniczek. Za co kobiety pokochały lakiery Pure? Za innowację! Kremowy hybrydowy lakier Victoria Vynn można usuwać alkoholem. To sposób, który nie niszy płytki paznokcia, jak aceton. Aby zregenerować paznokcie po hybrydach, wystarczy standardowa odżywka, olejek lub krem, który posiada każda  z nas. Oferta to aż 90 unikalnych kolorów. W zestawie znajdują się baza oraz płyn 2w1, który jednocześnie odtłuszcza i przemywa paznokcie. Dodatkowo lakier nie wymaga długiego czasu utwardzania. Do wysuszenia bazy oraz  wszystkich warstw kolorowych potrzeba tylko 30 sekund.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *