Paznokcie hybrydy wzory czy gładkie?

Jeżeli myślisz o tym, aby rozpocząć przygodę z manicure hybrydowym koniecznie kup zestaw startowy do hybryd, który zawiera podstawową gamę produktów do stylizacji. Znajdziesz w nim aż kilka kolorów lakierów hybrydowych, top, bazę, preparaty, które przygotują twoją płytkę paznokcia na przyjęcie lakieru oraz akcesoria, takie jak drewniany patyczek, waciki bezpyłowe oraz pilniczki. Zanim wykonasz swoją pierwszą stylizację, przygotuj miejsce pracy. Pamiętaj, aby było czyste i higieniczne. Następnie zainteresuj się tutorialami oraz poradami profesjonalnych kosmetyczek. Filmy szkoleniowe stanowią świetną bazę inspiracji to tworzenia różnych stylizacji. Najpierw wykonaj klasyczny manicure, z czasem przejdź do bardziej skomplikowanych form. Kiedy opanujesz sztukę malowania paznokci lakierem hybrydowym, wzory i elementy nie będą stanowiły dla Ciebie problemu. Hybrydy ze wzorami kobiety coraz chętniej noszą na co dzień manifestują tym sposobem swój styl. 

 

Jak wykonać manicure hybrydowy?

 

Manicure hybrydowy musi zostać wykonany estetycznie. Równo wycięte skórki, przycięte i wypiłowane paznokcie to wstęp do rozpoczęcia stylizacji. Nakładanie lakieru hybrydowego na paznokcie bez wzorów nie jest trudne. Polega na tym samym, co aplikacja tradycyjnego lakieru. Jednak tutaj musisz pamiętać, aby nałożyć bazę, top i na samym końcu utwardzacz. Jeżeli zabieg wykonasz z należytą starannością bez ominięcia żadnego elementu, paznokcie będą w świetnej kondycji nawet przez 21 dni. 

Trendy w stylizacji

 

Profesjonalne kosmetyczki każdego dnia prześcigają się kreowaniu nowych trendów i wzorów na hybrydach. Jakie hybrydy wzory są modne? Tak naprawdę każdy wzór może znaleźć się na twoich paznokciach. Najbardziej tradycyjne pozostają perełki czy kryształki Swarovskiego. Ten wzór zawsze będzie modny ze względu na swoją ponadczasową elegancję. Chętnie wybierany jest także klasyczny manicure hybrydowy przypominający french manicure lub po prostu paznokcie pomalowane w jednolitym kolorze. Niezależnie od okoliczności klasyczna stylizacja doskonale pasuje na uroczyste okazje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *