Jak wybrać żel na paznokcie?

Manicure żelowy jest równie popularny, jak manicure hybrydowy. Co go odróżnia od hybryd? W tej stylizacji nie nakładamy lakieru do paznokci a żel, który może zostać zaaplikowany na naturalną płytkę paznokcia, szablon, który go przedłuża. Jednak żel podobnie jak hybryda wymaga utwardzenia pod lampą UV lub LED. Warto pamiętać, aby do stylizacji żelem wybrać usługi doświadczonej kosmetyczki najlepiej z polecenia. Brak doświadczenia w wykonywaniu manicure żelowego może spowodować, że paznokcie będą nieestetyczne. Nałożenie zbyt grubej warstwy żelu brak koncepcji na wzór optycznie pogrubia paznokcie. Paznokcie żelowe są trwałe i odporne na zarysowania. Ich miłośniczki mogą cieszyć się zadbanymi dłońmi nawet do czterech tygodni. Jak wybrać żel na paznokcie? Gdzie szukać profesjonalnych produktów?

 

Master gel

 

Wysokiej jakości żele na paznokcie znajdziecie na twojehybrydy.pl. Żel, tak jak hybryda jest bardzo trwały w  dodatku, umożliwia tworzenie niezwykłych wzorów. Aby być pewnym, że żel zbyt szybko nie odpadnie, warto skorzystać z master gelu bazy, topu i żelu kolorowego. Wysoka jakość oferowanych produktów utrwala naturalną płytkę paznokcia i pozwala ją przedłużyć. Warto pamiętać, że na sukces żelowych paznokci składa się nie tylko dobry żel, ale także top i baza. Bazę nakłada się łatwo i ma się pełną kontrolę podczas aplikacji. W efekcie otrzymujemy wymodelowane paznokcie, które są elastyczne i trwałe. Baza sprawia, że płytka paznokcia jest wzmocniona i zrekonstruowana. Top łączy w sobie zalety akrylu i żelu. 

Żele do dekoracji

 

Kremowe żele do dekoracji to propozycja dla kobiet, które uwielbiają bardziej skomplikowane wzory. Można go utwardzać zarówno pod lampą LED i UV. Produkt daje szerokie możliwości dekoracyjne. Dzięki niemu stworzysz onestroke, zhostovo, for favore, płaskorzeźby oraz cieniowania kolorem. Kremowa konsystencja zapewnia stworzenie bardzo dokładnych i drobiazgowych wzorów. A kolor nie poziomuje się i nie spływa z płytki paznokcia. Żel wyróżnia się wysoką pigmentacją koloru. Kosmetyczki doceniły go za stu procentowe krycie. Żel nie pozostawia smug i gładko się rozprowadza. W swoim składzie nie posiada szkodliwych składników. Paznokcie prezentują się estetycznie przez kilka tygodni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *