Czym powinien charakteryzować się wysokiej jakości lakier do paznokci hybrydowych?

Producenci różnych marek nieustannie promują nowe produkty i lakiery do paznokci hybrydowych. Tak duży wybór powoduje, że nie możemy zdecydować się na jakościowo najlepszy produkt. Podczas zakupów warto zwrócić uwagę na skład produktu, jego cenę oraz opinie innych użytkowniczek. Wiele lakierów powoduje smugi i nie rozprowadza się równomiernie po płytce paznokcia. Co więcej, szybko odpadają i pozostawiają paznokcie w złej kondycji. Manicure hybrydowy z zastosowaniem wysokiej jakości produktów jest trwały i utrzymuje się na dłoniach nawet do trzech tygodni. Hybrydy nie wymagają poprawek, jak w przypadku tradycyjnego manicure. Lakier hybrydowy pod wpływem promieniowania lampy UV lub LED utwardza się i nie ma konieczności długiego czekania, aż lakier wyschnie. Idealnie sprawdza się u zapracowanych kobiet. 

Jaki powinien być idealny lakier do paznokci hybrydowych?

 

Warto zasięgnąć porady osób doświadczonych, w tym kosmetyczek, które uważają, że lakier hybrydowy nie może być, ani zbyt rzadki, ani zbyt gęsty. Dzięki odpowiedniej konsystencji produkt będzie łatwo rozprowadzał się na całej płytce. Aplikacja jest łatwa i przyjemna. W sklepach możemy kupić  tradycyjne lakiery hybrydowe oraz lakiery z innowacyjną formułą, które zastępują także top i bazę. Decydując się na nowoczesny lakier do paznokci hybrydowych, zyskujemy czas i wygodę. Cały proces stylizacji paznokci jest dużo krótszy. Po aplikacji lakieru należy umieścić dłonie na około dwie minuty pod lampę, aby utwardzić nałożoną warstwę.

 

Jak przechowywać lakier do paznokci hybrydowych po skończonej stylizacji?

 

Ważne, aby po skończeniu manicure hybrydowego wyczyścić sprzęt, wyrzucić ubrudzone akcesoria i zawsze dbać o higienę. Na świeżość i jakość lakierów, topów i baz ma wpływ ich przechowywanie. Lakier należy pozostawiać w chłodnym miejscu. Łazienka nie jest dla nich dobrym miejscem ze względu na ciepłe kąpiele i parę wodną. Po użyciu lakieru trzeba go dokładnie zamknąć.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *